Płaska twarz – fryzura. Dopasowanie uczesania do kształtu twarzy – czy da się to zrobić? Awangarda Przemyśl fryzjer

Wiele osób próbuje użyć fryzury jako dodatkowego elementu makijażu. W większości przypadków jest to dość proste. Da się nawet dobrać fryzurę samodzielnie, po prostu wybierając jedną z propozycji dostępnych w magazynach. Jednak zdarza się, że samodzielne dobranie uczesania jest praktycznie niemożliwe. Co można zrobić w takiej sytuacji?

płaska twarz fryzura

Istnieją fryzury, które teoretycznie można dopasować do każdego kształtu twarzy. Tak jest na przykład z fryzurą, która nazywana jest klasycznym bobem. Jednak jeśli problemem jest płaska twarz fryzura może nie być tak prosta do wybrania. W tym przypadku zła długość włosów może sprawić, że twarz będzie prezentować się jeszcze gorzej. Dlatego w tym przypadku znacznie lepiej postawić jest na pomoc specjalisty niż na samodzielne wybieranie uczesania.

Awangarda Przemyśl fryzjer

Awangarda Przemyśl fryzjer to jedno z możliwych rozwiązań w takim przypadku. Może on zaproponować jedną z kilku długości włosów i zalecić specjalną pielęgnację, jeśli włosy są zbyt zniszczone, by szybko zrobić z nich wymarzoną fryzurę. Zazwyczaj w przypadku twarzy kwadratowej zaleca się zapuścić dłuższe włosy i zastosować asymetryczną grzywkę.

 

Author: willa-parkowa.com.pl