Idealny stanik pod białą bluzkę. Jak przygotować się do pracy, a jak na imprezę z przyjaciółmi?

Biała koszulka, choć jest często wizytowym elementem garderoby, jest zmorą wielu kobiet. Dlaczego? Ze względu na prześwitującą bieliznę. Źle dopasowany stanik, może przykuwać uwagę, dlatego przed ubraniem białej koszuli upewnić się, ze masz odpowiedni stanik w swojej szafie.

Jaki stanik pod białą bluzkę wybrać? Czy biała bluzka, nadaje się tylko do pracy?

Biała bluzka, uznawana jest za elegancki strój, chętnie wykorzystywany w biurach, jako elegancki strój pracowniczy. Aby kobieta prezentowała się w niej jak najlepiej, ważne jest, dopasowanie odpowiedniej bielizny, która zapewni komfort, podczas wykonywania obowiązków, zleconych przez pracodawcę. Wiele kobiet uważa, że odpowiednim stanikiem pod białą bluzkę jest ten, w kolorze białym. Jest on przecież w tym samym kolorze co ubranie, więc z pewnością idealnie nadaje się do pracy. Niestety, nie jest to prawda. Biały stanik odkształcenia się pod bluzką, przez co przykuwa uwagę. Sprawia również, że sylwetka kobiety wygląda nienaturalnie, dlatego nie powinno ubierać się go do białej bluzki. Najlepszy stanik to ten, który przypomina kolor ciała. Im bardziej delikatny, tym lepiej. Każdy, nawet najmniejszy element dekoracyjny, może odkształcać się, dlatego warto p[ostawić na gładki, klasyczny stanik. Może być to również stanik sportowy, który sprawi, że kobieta poczuje się jeszcze bardziej komfortowo. Aby zatem ubrać białą koszulę, sięgnij po cielisty stanik.
Jeśli w planach masz wyjście z przyjaciółmi, i chcesz zwrócić na siebie uwagę, jednak nie wiesz, jaki stanik pod białą bluzkę wybrać, to podpowiadamy, że najlepszym wyborem będzie kolor czarny. Podkreśli on kobiece kształty, oraz skupi uwagę wielu mężczyzn. Prześwitujący stanik, jest symbolem seksualności, dlatego każda kobieta, które chce zwrócić na siebie uwagę, powinna założyć go pod białą bluzkę.
W zależności od sytuacji, miejsca oraz wykonywanej czynności, warto mieć w swojej szafie cielistą, jak i nieco wyzywającą bieliznę, na przykład czarną, lub czerwoną, która sprawdzi się na każdą okazję.

Author: willa-parkowa.com.pl