Jak osiągnąć wymarzoną sylwetkę?

Piękna sylwetka to marzenie każdej kobiety. Co trzeba zrobić, żeby wyglądać i czuć się pięknie? Czy koniecznie trzeba chodzić na siłownię lub czy musi zająć się nami dietetyk Kielce?

Zmiana sposobu życia – ruch i odpowiedni jadłospis

Aby osiągnąć zamierzony efekt utraty wagi, trzeba uzbroić się w cierpliwość i zmienić dotychczasowe niezdrowe przyzwyczajenia. Jednym z niezbędnych elementów musi być oczywiście aktywność fizyczna. Nie muszą to być koniecznie długie codzienne godziny spędzane na siłowni, ale na przykład biegomarsze i jazda na rowerze. Warto znaleźć sport, którego uprawianie będzie nam dawać przyjemność i satysfakcję, w innym razie szybko poczujemy się znużeni i zrezygnujemy z treningu.

Dieta a nie głodówka

Wbrew bardzo rozpowszechnionej opinii, żeby schudnąć naprawdę trzeba jeść. I paradoksalnie jedzenie może przynieść znacznie lepsze efekty niż długofalowa głodówka. Oczywiście trzeba jeść mądrze. Koniec z dużą ilością słodyczy, smażonych dań i fast foodów. Alkohol również powinien zniknąć z naszej diety. Ich miejsce muszą zająć warzywa, owoce i białe mięso oraz ryby.

Pamiętajmy, że dieta musi być odpowiednio zbilansowana, żeby dostarczyć do organizmu wszystkich potrzebnych substancji. Jeśli nie wiemy, jak to zrobić samodzielnie, na pewno pomoże dietetyk Kielce. Dzięki temu zyskamy piękną sylwetkę, o której marzymy, dobrą kondycję i zdrowie.

Author: willa-parkowa.com.pl