Ogniście – znaczy pewniej

Kobiety jak to kobiety często przechodzą przez różne etapy w swoim życiu. Szare myszki nagle pragną odświeżenia swojego wizerunku i wprowadzenia do niego kilku ekstrawagancji. Energetyczny image zaczyna przeszkadzać, gdy nastaje czas zmian i poważnych decyzji. Wszystko zależy od momentu, w którym się znajdujemy.

Jednak – powiedzmy sobie szczerze – czy choć raz nie miałyśmy ochoty po prostu zaszaleć?

Zrobić czegoś – co zszokowałoby ludzi wokół nas, a nam samym dodało pewności siebie?
Sposobem, który wybieramy najczęściej jest zmiana koloru włosów. Dlaczego tak się dzieje? Na pewno ma to związek z tym, że my bardzo zwracamy uwagę na swój wygląd. Często „drobna zmiana” w wizerunku jest dla nas ogromnym krokiem do zyskania wielu przydatnych cech, jak chociażby spojrzenie na siebie jako na osoby silne. Często nasza nowa fryzura jest dla nas komunikatem – hej, ja tu jestem, mam swoje zdanie, chcę żebyście je zauważyli i docenili. Chcę żebyście zauważyli mnie, to – jak dobrze sobie radzę i jak wiele mogę.
Dlatego też mnóstwo kobiet stawia na ognisty rudy. Kolor ten kojarzy nam się z przebojowością, umiejętnością pokonywania przeciwności. Jest to bardzo żywa barwa, dzięki niej możemy poczuć się lepiej i – przede wszystkim – pewniej.

Czy warto wybrać rudość?

Nie chcąc ingerować w wybory innych ludzi, można by powiedzieć, że kolor włosów powinien być subiektywnym wyborem. Jednak dokonując wyborów co do swojego wyglądu, warto poradzić się ekspertów. Ktoś – kto się zna – wyjaśni, że mając jasną cerę będziesz wyglądać pięknie z rudością. Posiadając śniadą karnację – być może przekona cię, że powinnaś wybrać inny kolor, który nie tylko doda ci odwagi ale i będzie do ciebie pasował.
Mimo to – pamiętaj, że to ty masz czuć się dobrze, więc rozważając wszystkie “za i przeciw”, wybierz zgodnie ze swoimi preferencjami i potrzebami. Najwyżej możesz pożałować i zmienić kolor ponownie, popełnione błędy nauczą cię dużo więcej, niż rezygnacja z podejmowania ryzyka.

Author: willa-parkowa.com.pl