Test ciążowy, sprawdź czy zdałaś

Organizm każdej z nas jest inny. Ze względów fizjologicznych jesteśmy do siebie bardzo podobne to fakt, ale nie da się zaprzeczyć, że każda z nas zarówno okres dojrzewania, jak i miesiączkę znosi na swój indywidualny sposób. Nie inaczej jest z ciążą. Początki stanu błogosławionego mają, co prawda ustalone objawy, ale nie można w tej kwestii generalizować. Również one są rzeczą bardzo indywidualną.

Do wczesnych objawów ciąży zalicza się mdłości, zawroty głowy, zgagę, problemy gastryczne, senność, rozdrażnienie uczucie zmęczenia i oczywiście brak miesiączki. Czyli wszystko to, co może być efektem przemęczenia, anemii, czy innych schorzeń. Należy dodać także, że wyżej wymienione symptomy, w pierwszych tygodniach od poczęcia nie muszą pojawiać się w ogóle.

Dlatego większość z nas, aby się upewnić rusza do apteki, lub drogerii w celu zakupu testu ciążowego. Należy jednak pamiętać, że podobnie jak antykoncepcja dostępna na rynku, nie daje on 100% pewności, co do wyniku. Prawdomówność próbki uzależniona jest od stężenia hormonów w twoim organizmie. Obecność hCG w moczu, jest, bowiem metoda weryfikacji, na której bazują dostępne na rynku rozwiązania.

Sprawdź kiedy pora na test

Po to, aby nie zmarnować pieniędzy i uzyskać pewność jeszcze przed wizytą u ginekologa należy taki test wykonać w odpowiednim czasie. Jeśli nurtuje cię ciekawość i chcesz wiarygodnego wyniku, ale nie wiesz, kiedy zrobić test ciążowy kalkulator może rozwiać twoje wątpliwości. Dodatkową zaletą dostępnych w sieci rozwiązań tego typu jest także, ustalenie ile może mieć twoje potencjalne maleństwo.

 

Author: willa-parkowa.com.pl