Mój jest ten kawałek podłogi… gdy boli kręgosłup!

Są takie bóle, które wymagają od nas zdecydowanie pozycji horyzontalnej – w innych nie jest to takie konieczne. Da się funkcjonować z bólem zęba, głowy czy też stawów, natomiast jeśli chodzi o ból kręgosłupa, niestety, tu konieczne jest – przynajmniej czasowo – położenie się w wygodnej pozycji.

 

Mówimy oczywiście o sytuacjach, w których medycyna tradycyjna nie jest wystarczająca, lekarstwa nie działają tak, jak byśmy chcieli i zwracamy się w stronę prostych, acz najskuteczniejszych sposobów znanych w medycynie ludowej od lat, by złagodzić ból. Kręgosłupa, pleców, jak zwał, tak zwał. Pierwszą zasadą i pewnie naczelną, choć dla osób młodych, będących ciągle w pędzie, niewyobrażalną, jest – zwolnienie tempa życia i położenie się do łóżka. Albo najlepiej na podłogę.

Brzmi śmiesznie? Wcale nie powinno!

Może okazać się to nie tylko najskuteczniejszym sposobem na ulżenie w dolegliwościach, ale całkiem ciekawą metodą na to, by obejrzeć w nowej pozycji, z nowej pozycji ulubiony serial i jeszcze złagodzić nieznośny ból, kręgosłupa, choć czasem i życia.

Author: willa-parkowa.com.pl