W co ubrać niemowlaka do wózka?

Nie wiesz, jak ubrać niemowlaka na spacer? Maluszki najlepiej ubierać na cebulkę, a dla najmłodszych niemowląt wybrać śpiworek do wózka. Pamiętaj o złotej zasadzie, aby nie przegrzewać dziecka. Ubierając wiele warstw, możesz w każdej chwili zdjąć ubranie, gdy maluszkowi będzie zbyt ciepło. Nie zapominaj, że spacery z dziećmi to inwestycja w ich zdrowie, dlatego nawet w przypadku deszczowej pogody powinnaś wyjść ze swoją pociechą na spacer?

Jakie ubranka do wózka?

Wspomnieliśmy już, że dziecko najlepiej ubierać na cebulkę. Mowa tu o starszych dzieciach, ale też najmłodszych niemowlętach, dla których idealnym rozwiązaniem do wózka jest śpiworek lub kombinezon. Po tego typu ubiór warto sięgnąć choćby z uwagi na wygodę dla malca. Wówczas maluszka można lżej ubrać, a w przypadku dużego chłodu na śpiworek nałożyć ciepły koc. Podstawą są wygodne, wysokiej jakości ubrania dla niemowląt, które można zamówić w sklepie internetowym https://jacadi.pl/. Jak ubrać niemowlaka do wózka? Najlepiej wybrać body lub koszulkę z długim rękawem, rajstopki bądź śpioszki. W zimę można włożyć dziecku dodatkową warstwę w postaci spodenek. Mamy chętnie wybierają dla maluszków pajacyki, ponieważ są to jednoczęściowe ubranka łatwe do zakładania. Jesienne i zimowe spacery wymagają założenia dziecku czapki i szalika, a w najzimniejsze dni rękawiczek. Dodatkowym elementem wyposażenia na spacer z niemowlakiem jest folia do wózka, która osłania maluszka przed deszczem, śniegiem i wiatrem.

Wysokiej jakości odzież dla niemowląt

Pamiętaj, aby ubranka, które znajdują się w bezpośrednim kontakcie ze skórą maluszka, były wykonane z wysokiej jakości tkanin. Najlepiej sprawdza się bawełna, ponieważ jest ciepła i świetnie odprowadza wilgoć. Zwróć uwagę na szwy, zamki i guziki, które mogą uwierać dziecko podczas leżenia lub siedzenia w wózku. Nie zapominaj o jeszcze jednej ważnej zasadzie dotyczącej ubierania niemowląt. Należy zakładać im o jedną warstwę więcej niż sobie. Życzymy udanych spacerów!

Author: willa-parkowa.com.pl